Müşteri Hizmetleri : +90 533 880 09 60 |

besakart[a]gmail.com

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Jeton Kartı kimler kullanabilir?

18 yaş ve üzerindeki herkes, banka hesap bağımsız kullanabilir.

Jeton Kart kaç sefer kullanılmaktadır?

Jeton Kartlar tek seferlik kullanım için satışı yapılan kartlardır. €10, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500, €1000 şeklinde kartlar olarak ihtiyacınız olan ne kadarlık bir kartsa, ihtiyacınız ölçüsünde alınmalıdır.

Jeton Kart Nerelerde kullanılıyor?

Online oyun oynatan siteler başta olmak üzere, yabancı bahis siteleri gibi sitelerde kullanabilirsiniz. Kullanım oranı her geçen gün arttığından dolayı, kullanacağınız sitelerinde bu anlamda sayısı artmaktadır.

Jeton Kart için nasıl ödeme yapılıyor?

Herhangi bir finansal bilginizi paylaşmadan, firmamızın anlaşması olduğu banka hesap numaralarımıza havale yoluyla ödemesini gerçekleştirip kartları satın alabilirsiniz.

Jeton Kart için ekstra bir ücret ödeniyor mu?

Jeton Kart döviz kuruna bağlı olarak fiyatları günlük olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenden dolayı fiyatları değişkendir fakat, herhangi bir ekstra ücret yada komisyon ödemeden satın alabiliyorsunuz.

Jeton Kart için herhangi bir üyelik gerekiyor mu?

Kullanımı için herhangi bir üyelik yada benzeri bir aidiyet gerektirmiyor. Sadece sizlere göndermiş olduğumuz formu eksiksiz ve tam olarak gönderdiğiniz taktirde, kampanya ve promosyonlarımızdan yararlanabiliyorsunuz.