Müşteri Hizmetleri : +90 533 880 09 60 |

besakart[a]gmail.com

Jeton Kart Para Yatırma
04
Kasım
2016

Jeton kart üzerinden para yatırma işlemi bir hayli basit olmakla birlikte, takıldığınız tüm konularda sitemiz üzerindeki iletişim numaralarımızdan yada canlı destek merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Jeton Kart Para Yatırma İşlemleri

  • 1- Satın alırken Jeton Kart Para Yatırma

  • 2- Hesabınıza Bakiye Yüklemek için Jeton Kart Para Yatırma

Satın almak istediğiniz kartı sitemizdeki fiyatları sayfamızdan belirledikten sonra, iletişim bilgilerimizden yada canlı destek üzerinden bizlere ulaşarak, ihtiyacınıza uygun olan kart türünü bize bildiriyorsunuz. Size hesap bilgilerimizi gönderiyoruz ve havale yada eft yoluyla ödemeyi geçtikten sonra bize bildirimini yapıyorsunuz ve jeton kartınız için parayı yatırmış oluyorsunuz. Bundan sonraki işlemler bize ait oluyor ve ödemeniz karşılığındaki Jeton Kart pin numaranızı size bildiriyoruz.

Satın aldığınız kart numarasını ve pin numaranız ile kullanacağınız siteye giriş yaptıktan sonra para yatırma seçeneğinden Jeton Kart’ ı seçtikten sonra kart ve pin numarasını siteye giriyorsunuz. Bu işlem sonunda sitedeki bakiye bilgilerinize baktığınızda jeton kart tutarının hesabınızda bakiye olarak görüntüleyebilirsiniz.

Jeton Kart para yatırma konusuyla alakalı olmasına gerek yok, tüm görüş ve önerilerinizi bize mail yada telefon yoluyla bildirdiğiniz taktirde 30 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde size dönüş sağlıyoruz.

admin
  • 119 Views
  • Leave a Comment