Müşteri Hizmetleri : +90 533 880 09 60 |

besakart[a]gmail.com

Jeton Kart Nedir?

Günümüz teknolojisinin geliştirdiği, son derece güvenli ödeme yöntemidir.

Jeton Kart İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz bir ön ödeme yöntemidir. Bu ödeme yöntemi ile ister ürün satın alabilir, isterseniz hizmet satın alabilirsiniz. Firmamızın geliştirmiş olduğu 128bit şifreleme yöntemi ile geliştirmiş olduğu, çözülmesi imkansız son derece güvenli pin numaraları ile sizlere hizmet sunmaktayız.

jeton-kart-satin-al Jeton Kart Nedir?

Jeton Kart Nasıl Satın Alırım?

Jeton kart fiyatları sayfamızdan bütçenize uygun yada ihtiyacınıza uygun olan kartı belirledikten sonra, canlı destek üzerinden müşteri hizmetlerimize bağlanıyorsunuz ve almak istediğiniz tutarı bildiriyorsunuz. Daha sonrasında size vermiş oldukları hesap numarasına size bildirdikleri tutarı gönderdikten sonra ödeme bildirimi yapıyorsunuz. Müşteri hizmetlerimize e-posta adresinizi bildiriyorsunuz ve e-posta adresinize pin numarası mail olarak geliyor.

Jeton Kart Nasıl Kullanılır?

Müşteri hizmetlerimizden e-posta yoluyla almış olduğunuz pin numaranızı, Jeton Kart geçen sitede, para yükleme bölümünden ekliyorsunuz ve miktar hesabınıza yansıyor. İşlem oldukça basit ayrıca, 7/24 canlı destek üzerinden para yükleme konularından ücretsiz destek alabilirsiniz.

Jeton Kart Nerelerde Kullanılıyor?

Jeton kart online oyun oynanan siteler başta olmak üzere, alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Hangi sitelerde jeton-kartlar-300x235 Jeton Kart Nedir?geçerli olduğunu şu şekilde öğrenebilirsiniz. Genelde ödeme türleri alışveriş yapacağınız sitenin en alt kısmında yada para yatırma seçenekleri sayfasında anlatılmaktadır. Bu sayfaya girerek ödeme türleri arasında Jeton Kart bulunuyorsa, o sitede alışveriş yapabiliyorsunuz.

Jeton Kart Kullanım Amacı Nedir?

Jeton kart kullanım amacı genellikle, sanal kredi kartı kullanmak istemeyen yada alışveriş yapacağı siteye kredi kartı yada banka bilgilerini vermemek isteyen, gizliliğe önem veren kullanıcıların tercih ettiği bir ön ödeme türüdür. Sonuç olarak bu kartlar limitli kartlar olduğundan, kredi kartları gibi yüksek miktarlarda limitleri olmadığından bilgilerinizin çalınması yada kopyalanması gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

 

Neden Kullanmalıyım?

  • Gizliliğe önem veriyorsanız.
  • Güvenli Alışveriş yapmak istiyorsanız.
  • Hızlı Ödeme
  • Bozdurma Yapılabiliyor