Müşteri Hizmetleri : +90 533 880 09 60 |

besakart[a]gmail.com

Hakkımızda

Global olarak yapacağınız tüm alışverişlerde geçerli olan yepyeni bir ödeme yöntemleri geliştiriyoruz ve bu teknolojiyi siz değerli kullanıcılarına sunuyoruz. Yıllardır İnternet üzerinde denenen ödeme yöntemleri hep bir suistimale maruz kalmıştır ve teknolojiyle birlikte gelişen güvenlik açıkları her geçen gün daha da artmıştır.

Firmamız online alışverişlerde kullanılmak üzere geliştirdiği Jeton Kart ürünü ile ön ödemeli sistemlere bir yenisi ve gelişmiş olan sistemi dahil etmiştir. Diğer ön ödemli kartlardan farklı olarak şifreleme tekniği olarak oldukça gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Günümüz teknolojisinin neredeyse tüm imkanları seferber ettirilerek, alışveriş sektöründe ki ödeme sistemlerinin en güvenli ve gizlilik esaslı kartını geliştirdik.

Jeton Kart ürünümüzün en önemli özelliklerinden biri ise, kişisel bilgilerinizin mahremiyetine saygı duyulmasını sağlayarak ödeme yapacağınız firma ile hiç bir finansal bilgilerinizi paylaşmadan gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanıza imkan sağlıyor. Bir site ne kadar güvenilir gözükürse gözüksün, sonuçta insan faktörü olduğundan hataya açık bir yapıdır. Bunu göz önünde bulundurduğunuzda, finansal bilgilerinizin gizli kalması İnternet ortamında oldukça önemlidir.

Neden Biz?

  • Geliştirmiş olduğumuz Jeton Kart sisteminin benzersiz olması
  • 128 bit şifreleme tekniği ile şifrelenmiş olması
  • Finansal bilgilerinizin gizliliği
  • Aldığınız Kartın kullanım alanının genişliği
  • En iyi finansal altyapıya sahip ve denetimlere açık bir firma olmamız,

 

Unutmayın, güvenliğiniz destek aldığınız noktanın sağlamlığına bağlıdır.