Müşteri Hizmetleri : +90 533 880 09 60 |

besakart[a]gmail.com

Bozdurma

Jeton Kart Bozdurma

Kartlarınızı en yüksek döviz kurundan bozum işlemleri için, herkesin tercih ettiği jetonkartsatinal.gen.tr adresini tercih etmelisiniz. Bozum konusunda en iyi fiyat garantisi vermekle birlikte bizden daha iyi fiyat veren siteyle aynı rakamlara resmi jeton kart bozdurma sitemiz üzerinden bozum işlemlerini yapabilirsiniz.

Jeton Kart nasıl bozduruluyor?

  • 1 – İlk adım olarak yapmanız gereken, sitemizin sağ alt köşesindeki canlı destek üzerinden müşteri temsilcilerimizle irtibata geçiyorsunuz.
  • 2 – İrtibata geçtiğiniz müşteri temsilcimize, Jeton Kart Bozdurma yapacağınızı söylüyorsunuz ve size en yüksek kurdan Jeton kart bozum fiyatlarını veriyor.
  • 3 – Jeton Kart pin numaranızı ve Banka hesap bilgilerinizi müşteri hizmetleri yetkilimize aktarıyorsunuz.
  • 4 – Sonrasında yapmanız gereken Jetonkartsatinal.gen.tr sitemiz üzerinden gelecek olan onay mesajını beklemek.
  • 5 – Müşteri hizmetleri yetkilimize aktardığınız banka hesabınızı 20 dakika sonra kontrol edip bozum işlemini karşılığından hesabınıza gelen bakiyeyi kontrol etmek olacaktır.

Değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz, Jeton kart bozdurma işlemi ortalama 20 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.

Sitemiz tarafından sosyal medya hesaplarımız üzerinden düzenlenen kampanya ve çekilişleri takip ederek, çekiliş ve bonuslara hak kazanabilirsiniz.

Jeton kart bozdurma konusu dışında ki tüm merak ettiğiniz soruların yanıtlarına sıkça sorulan sorular sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eğer bir Jeton Kart sahibi değilseniz ve Kart sahibi olmak istiyorsanız tıklayınız!